WAC

World Athletic
Club

WAC

WAC World Athletic Club sizin spordan istediğiniz sonuçları almanıza yardımcı olan bağımsız bir spor kulübüdür. Amacınız ister kilo vermek ister güçlenmek ister kas yapmak isterse kilo almak olsun, birlikte uygulayacağımız size uygun çalışma programı ve kulübümüzde tavsiye edeceğimiz amacınıza yönelik doğru dersler ile amacınıza ulaşmanızda en iyisini veriyoruz.

Üyelerimiz ücretsiz hazırladığımız çalışma programı ve aylık kontroller eşliğinde stüdyolarımızda derslere katılıyor ve modern ekipmanlarımız ile egzersizlerini yapıyorlar.Aynı zamanda açık ve kapalı yüzme havuzlarımız, Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Jakuzi gibi lüks imkanlardan ek bir ücret ödemeden yararlanıyorlar.

Üye yorumları

Bugün benim ilk günümdü.zumba,bölgesel çalışma,Sauna,buhar banyosu,Türk hamamı,jakuzi,kapalı havuz ve yazmaktan Unuttuğum bir çok aktivite mevcut... Son model fitness alet ve ekipmanları ile Efsane bir yer olmuş, yok yok... Her Akşam 18.00 de bu salonda olmayı nasıl başarıyorum anlamadım. Burada sizi çeken birşeyler var. Gitmeden olmuyor.