WAC

World Athletic
Club

WAC

WAC World Athletic Club sizin spordan istediğiniz sonuçları almanıza yardımcı olan bağımsız bir spor kulübüdür. Amacınız ister kilo vermek ister güçlenmek ister kas yapmak isterse kilo almak olsun, birlikte uygulayacağımız size uygun çalışma programı ve kulübümüzde tavsiye edeceğimiz amacınıza yönelik doğru dersler ile amacınıza ulaşmanızda en iyisini veriyoruz.

Üyelerimiz ücretsiz hazırladığımız çalışma programı ve aylık kontroller eşliğinde stüdyolarımızda derslere katılıyor ve modern ekipmanlarımız ile egzersizlerini yapıyorlar.Aynı zamanda açık ve kapalı yüzme havuzlarımız, Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Jakuzi gibi lüks imkanlardan ek bir ücret ödemeden yararlanıyorlar.

Üye yorumları

Kesinlikle bir numara!!! Çalişanların ilgisi, güleryüzlü olmaları, samimiyeti kısacası her şeyiyle bir numara!!! Farklı mekanlardan deneyimi olanlar, buranın farkını kısa sürede anlayacaktır... Her sezonda ayrı ve yeniliklerle dolu çalışmalar var clubde sanıyorum Antalya'nın eniyi clubu boşuna denmiyor. Yine üstüne kadarak yeniliklerle sahilimiz yeni sezona hazırlandı ve güler yüzlü personelile bize hizmet etmeye hazır teşekkürler... Sunduğu imkanlar, hocalar ve ekipmanlar Antalya standartlarının üzerinde. Mutlaka değerlendirin. 7 aydır geliyorum, personellerin güleryüzlü olmasıyla beraber, ilgileri, alanın hijyeni oldukça iyi. Olanakların fazla olması stres atmak için tercih sebebim oldu. 5 aydır üyeyim hem yaz sezonu üyeliğe dahil plaj ve açık havuz hizmetinden çok memnun kaldım hemde kış mevsiminde de kapalı yüzme havuzunun olması benim için en önemli detay. Çalışanların ilgili olması çok sayıda grup dersi olması ayrı keyif... WAC da spor yapmak çok keyifli.