WAC World Athletic Club sizin spordan istediğiniz sonuçları almanıza yardımcı olan bağımsız bir spor kulübüdür.

Categories
Contacts

Confident. Young muscular caucasian athlete practicing in gym with the weights. Male model doing strength exercises, training his upper body. Wellness, healthy lifestyle, bodybuilding concept.
black female athlete with dumbbells at gym
WAC

World Athletic Club

WAC World Athletic Club sizin spordan istediğiniz sonuçları almanıza yardımcı olan bağımsız bir spor kulübüdür.

Gelecekleri keşfedin

Cardio

Fitness, genel olarak ülkemizde body building sporu ile özdeşleştirilir. Kelimenin anlamını tam olarak bilmeyen kişiler ise, çok farklı bir spor dalı olduğunu düşünür.

01

Body Shape

Bodybuilding

Vücut geliştirme, ağırlık kaldırma, kalori alımı ve diğer uygulamaların bir araya getirilmesiyle kas telciklerinin geliştirilmesi.

 

02

03

RELAX PROGRAM

BODY BALANCE

Düzenli kilo alma-verme düzenli beslenme programı ,vucut tipine göre antreman programı hazırlama

 

04

Explore the futures

CROSSFIT

Crossfit, Amerika’da Grek Glassman tarafından geliştirilen ve 10 temel fiziksel

özelliğin gelişimini hedefleyen bir antrenman programıdır.

DERS PROGRAMI
SİZE UYGUN SINIFI BULUN

Türkiyenin lider fitness & spor eğitmenleri eşliğinde tüm sağlık sorunlarınızı giderecek ve sizi hedefinize ulaştıracak VIP derslerimiz ile başarının ve sağlığın keyfini çıkarın.

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
10:00
YOGA
STD2 – YOGA (PELİN)
10:15
11:15
PİLATES
STD2 – PİLATES (ELİF)
10:30
11:15
STRONG NATION
STD2 – STRONG NATION (ELİF)
10:30
11:15
ZUMBA
STD2 – ZUMBA (ELİF)
10:30
11:15
NEFES TEKNİKLERİ
STD2 – NEFES TEKNİKLERİ (ECEHAN)
10:30
11:30
YOGA
STD2 – YOGA (PELİN)
10:00
10:45
11:00
ZUMBA
STD2 – ZUMBA (ELİF)
11:00
11:45
12:00
ALFA GRAVİTY
STD2 – ALFA GRAVİTY (KATERİNA)
12:30
13:30
ALFA GRAVİTY
STD2 – ALFA GRAVİTY (KATERİNA)
12:30
13:30
13:00
14:00
15:00
DOLU
STD1 – (DOLU)
15:00
17:00
DOLU
STD1 – (DOLU)
15:00
17:00
16:00
17:00
18:00
ZUMBA
STD2 – ZUMBA (ELİF)
18:30
19:15

GROUP CYCLE
STD1 – GROUP CYCLE (HANDE)
19:00
19:45

PİLATES
STD2 – PİLATES (ELİF)
19:30
20:15
BY STEP
STD2 – BY STEP (ELİF)
18:00
18:40

CRUNCH
STD2 – CRUNCH (ELİF)
18:50
19:20

GROUP CYCLE
STD1 – GROUP CYCLE (HANDE)
19:00
19:45

NEFES TEKNİKLERİ
STD2 NEFES TEKNİKLERİ (ECEHAN)
19:30
20:30
YOGA
STD2 – YOGA (PELİN)
18:00
18:45
PİLATES
STD2 – PİLATES (ELİF)
18:30
19:15

GROUP CYCLE
STD1 – GROUP CYCLE (BURÇİN)
19:00
19:45
19:00
ZUMBA
STD2 – ZUMBA (ELİF)
19:00
19:45
STRONG NATION
STD2 – STRONG NATION (ELİF)
19:00
19:45
20:00
LATIN DANS
STD2 – LATIN DANS (İSMAİL)
20:00
21:00
LATIN DANS
STD2 – LATIN DANS (İSMAİL)
20:00
21:00

PAZARTESİ

  • YOGA STD2 – YOGA (PELİN)
    10:1511:15
  • ZUMBA STD2 – ZUMBA (ELİF)
    18:3019:15
  • GROUP CYCLE STD1 – GROUP CYCLE (HANDE)
    19:0019:45
  • PİLATES STD2 – PİLATES (ELİF)
    19:3020:15

SALI

  • PİLATES STD2 – PİLATES (ELİF)
    10:3011:15
  • ALFA GRAVİTY STD2 – ALFA GRAVİTY (KATERİNA)
    12:3013:30
  • ZUMBA STD2 – ZUMBA (ELİF)
    19:0019:45
  • LATIN DANS STD2 – LATIN DANS (İSMAİL)
    20:0021:00

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

  • ZUMBA STD2 – ZUMBA (ELİF)
    10:3011:15
  • ALFA GRAVİTY STD2 – ALFA GRAVİTY (KATERİNA)
    12:3013:30
  • YOGA STD2 – YOGA (PELİN)
    18:0018:45
  • STRONG NATION STD2 – STRONG NATION (ELİF)
    19:0019:45
  • LATIN DANS STD2 – LATIN DANS (İSMAİL)
    20:0021:00

CUMA

CUMARTESİ

  • YOGA STD2 – YOGA (PELİN)
    10:0010:45
  • ZUMBA STD2 – ZUMBA (ELİF)
    11:0011:45
  • DOLU STD1 – (DOLU)
    15:0017:00

PAZAR

  • DOLU STD1 – (DOLU)
    15:0017:00
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
12:00
ALFA GRAVİTY
STD2 – ALFA GRAVİTY (KATERİNA)
12:30
13:30
ALFA GRAVİTY
STD2 – ALFA GRAVİTY (KATERİNA)
12:30
13:30
13:00

SALI

PERŞEMBE

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
18:00
BY STEP
STD2 – BY STEP (ELİF)
18:00
18:40

ÇARŞAMBA

  • BY STEP STD2 – BY STEP (ELİF)
    18:0018:40
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
18:00
CRUNCH
STD2 – CRUNCH (ELİF)
18:50
19:20
19:00

ÇARŞAMBA

  • CRUNCH STD2 – CRUNCH (ELİF)
    18:5019:20
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
15:00
DOLU
STD1 – (DOLU)
15:00
17:00
DOLU
STD1 – (DOLU)
15:00
17:00
16:00

CUMARTESİ

  • DOLU STD1 – (DOLU)
    15:0017:00

PAZAR

  • DOLU STD1 – (DOLU)
    15:0017:00
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
19:00
GROUP CYCLE
STD1 – GROUP CYCLE (HANDE)
19:00
19:45
GROUP CYCLE
STD1 – GROUP CYCLE (HANDE)
19:00
19:45
GROUP CYCLE
STD1 – GROUP CYCLE (BURÇİN)
19:00
19:45

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

CUMA

  • GROUP CYCLE STD1 – GROUP CYCLE (BURÇİN)
    19:0019:45
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
20:00
LATIN DANS
STD2 – LATIN DANS (İSMAİL)
20:00
21:00
LATIN DANS
STD2 – LATIN DANS (İSMAİL)
20:00
21:00

SALI

  • LATIN DANS STD2 – LATIN DANS (İSMAİL)
    20:0021:00

PERŞEMBE

  • LATIN DANS STD2 – LATIN DANS (İSMAİL)
    20:0021:00
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
10:00
NEFES TEKNİKLERİ
STD2 – NEFES TEKNİKLERİ (ECEHAN)
10:30
11:30
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
NEFES TEKNİKLERİ
STD2 NEFES TEKNİKLERİ (ECEHAN)
19:30
20:30
20:00

ÇARŞAMBA

CUMA

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
10:00
PİLATES
STD2 – PİLATES (ELİF)
10:30
11:15
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
PİLATES
STD2 – PİLATES (ELİF)
18:30
19:15
19:00
PİLATES
STD2 – PİLATES (ELİF)
19:30
20:15
20:00

PAZARTESİ

  • PİLATES STD2 – PİLATES (ELİF)
    19:3020:15

SALI

  • PİLATES STD2 – PİLATES (ELİF)
    10:3011:15

CUMA

  • PİLATES STD2 – PİLATES (ELİF)
    18:3019:15
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
10:00
STRONG NATION
STD2 – STRONG NATION (ELİF)
10:30
11:15
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
STRONG NATION
STD2 – STRONG NATION (ELİF)
19:00
19:45

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
10:00
YOGA
STD2 – YOGA (PELİN)
10:15
11:15
YOGA
STD2 – YOGA (PELİN)
10:00
10:45
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
YOGA
STD2 – YOGA (PELİN)
18:00
18:45

PAZARTESİ

  • YOGA STD2 – YOGA (PELİN)
    10:1511:15

PERŞEMBE

  • YOGA STD2 – YOGA (PELİN)
    18:0018:45

CUMARTESİ

  • YOGA STD2 – YOGA (PELİN)
    10:0010:45
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
10:00
ZUMBA
STD2 – ZUMBA (ELİF)
10:30
11:15
11:00
ZUMBA
STD2 – ZUMBA (ELİF)
11:00
11:45
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
ZUMBA
STD2 – ZUMBA (ELİF)
18:30
19:15
19:00
ZUMBA
STD2 – ZUMBA (ELİF)
19:00
19:45

PAZARTESİ

  • ZUMBA STD2 – ZUMBA (ELİF)
    18:3019:15

SALI

  • ZUMBA STD2 – ZUMBA (ELİF)
    19:0019:45

PERŞEMBE

  • ZUMBA STD2 – ZUMBA (ELİF)
    10:3011:15

CUMARTESİ

  • ZUMBA STD2 – ZUMBA (ELİF)
    11:0011:45
No events available!

*GRUP DERSLERİ İÇİN MİNİMUM KATILIMCI SAYISI 6 KİŞİDİR.
*GRUP DERSLERİNDE FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKMEK YASAKTIR.
*ÇOCUK GRUP DERSLERİ DIŞINDA DERSLERE ÇOCUK GETİRİLMESİ YASAKTIR
*GRUP DERS SÜRESİ 45 DAKİKADIR BAZI DERSLERDE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR

WAC
TANITIM VİDEOMUZ

WAC World Athletic Club sizin spordan istediğiniz sonuçları almanıza yardımcı olan bağımsız bir spor kulübüdür. 

BODY
BMi nedir.

Vücut kitle indeksi, vücut kütlesinin, uzunluğunun metre cinsinden karesine bölünmesiyle hesaplanır. İdeal ağırlık ise ulaşılmak istenen VKİ’nin, boy uzunluğunun karesi ile çarpılmasıyla elde edilir.

BMI Weight Status
Below 18.5 Underweight
18.5 - 24.9 Healthy
25.0 - 29.9 Overweight
30.0 - and Above Obese
BMR Metabolic Rate / BMI Body Mass Index
BLOG
BLOG & HABERLER

uygun çalışma programı ve kulübümüzde tavsiye edeceğimiz amacınıza yönelik doğru dersler ile amacınıza ulaşmanızda en iyisini veriyoruz.

WAC
Müşterilerimiz Ne Diyor?

gymster-abone ol-resim
En Son Güncellemeler için Kaydolun