WAC World Athletic Club sizin spordan istediğiniz sonuçları almanıza yardımcı olan bağımsız bir spor kulübüdür.

Categories
Contacts
DERS PROGRAMI
SİZE UYGUN SINIFI BULUN

Türkiyenin lider fitness & spor eğitmenleri eşliğinde tüm sağlık sorunlarınızı giderecek ve sizi hedefinize ulaştıracak VIP derslerimiz ile başarının ve sağlığın keyfini çıkarın.

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
10:00
YOGA
STD2 – YOGA (PELİN)
10:15
11:15
PİLATES
STD2 – PİLATES (ELİF)
10:30
11:15
STRONG NATION
STD2 – STRONG NATION (ELİF)
10:30
11:15
ZUMBA
STD2 – ZUMBA (ELİF)
10:30
11:15
NEFES TEKNİKLERİ
STD2 – NEFES TEKNİKLERİ (ECEHAN)
10:30
11:30
YOGA
STD2 – YOGA (PELİN)
10:00
10:45
11:00
ZUMBA
STD2 – ZUMBA (ELİF)
11:00
11:45
12:00
ALFA GRAVİTY
STD2 – ALFA GRAVİTY (KATERİNA)
12:30
13:30
ALFA GRAVİTY
STD2 – ALFA GRAVİTY (KATERİNA)
12:30
13:30
13:00
14:00
15:00
DOLU
STD1 – (DOLU)
15:00
17:00
DOLU
STD1 – (DOLU)
15:00
17:00
16:00
17:00
18:00
ZUMBA
STD2 – ZUMBA (ELİF)
18:30
19:15

GROUP CYCLE
STD1 – GROUP CYCLE (HANDE)
19:00
19:45

PİLATES
STD2 – PİLATES (ELİF)
19:30
20:15
BY STEP
STD2 – BY STEP (ELİF)
18:00
18:40

CRUNCH
STD2 – CRUNCH (ELİF)
18:50
19:20

GROUP CYCLE
STD1 – GROUP CYCLE (HANDE)
19:00
19:45

NEFES TEKNİKLERİ
STD2 NEFES TEKNİKLERİ (ECEHAN)
19:30
20:30
YOGA
STD2 – YOGA (PELİN)
18:00
18:45
PİLATES
STD2 – PİLATES (ELİF)
18:30
19:15

GROUP CYCLE
STD1 – GROUP CYCLE (BURÇİN)
19:00
19:45
19:00
ZUMBA
STD2 – ZUMBA (ELİF)
19:00
19:45
STRONG NATION
STD2 – STRONG NATION (ELİF)
19:00
19:45
20:00
LATIN DANS
STD2 – LATIN DANS (İSMAİL)
20:00
21:00
LATIN DANS
STD2 – LATIN DANS (İSMAİL)
20:00
21:00

PAZARTESİ

  • YOGA STD2 – YOGA (PELİN)
    10:1511:15
  • ZUMBA STD2 – ZUMBA (ELİF)
    18:3019:15
  • GROUP CYCLE STD1 – GROUP CYCLE (HANDE)
    19:0019:45
  • PİLATES STD2 – PİLATES (ELİF)
    19:3020:15

SALI

  • PİLATES STD2 – PİLATES (ELİF)
    10:3011:15
  • ALFA GRAVİTY STD2 – ALFA GRAVİTY (KATERİNA)
    12:3013:30
  • ZUMBA STD2 – ZUMBA (ELİF)
    19:0019:45
  • LATIN DANS STD2 – LATIN DANS (İSMAİL)
    20:0021:00

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

  • ZUMBA STD2 – ZUMBA (ELİF)
    10:3011:15
  • ALFA GRAVİTY STD2 – ALFA GRAVİTY (KATERİNA)
    12:3013:30
  • YOGA STD2 – YOGA (PELİN)
    18:0018:45
  • STRONG NATION STD2 – STRONG NATION (ELİF)
    19:0019:45
  • LATIN DANS STD2 – LATIN DANS (İSMAİL)
    20:0021:00

CUMA

CUMARTESİ

  • YOGA STD2 – YOGA (PELİN)
    10:0010:45
  • ZUMBA STD2 – ZUMBA (ELİF)
    11:0011:45
  • DOLU STD1 – (DOLU)
    15:0017:00

PAZAR

  • DOLU STD1 – (DOLU)
    15:0017:00
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
12:00
ALFA GRAVİTY
STD2 – ALFA GRAVİTY (KATERİNA)
12:30
13:30
ALFA GRAVİTY
STD2 – ALFA GRAVİTY (KATERİNA)
12:30
13:30
13:00

SALI

PERŞEMBE

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
18:00
BY STEP
STD2 – BY STEP (ELİF)
18:00
18:40

ÇARŞAMBA

  • BY STEP STD2 – BY STEP (ELİF)
    18:0018:40
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
18:00
CRUNCH
STD2 – CRUNCH (ELİF)
18:50
19:20
19:00

ÇARŞAMBA

  • CRUNCH STD2 – CRUNCH (ELİF)
    18:5019:20
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
15:00
DOLU
STD1 – (DOLU)
15:00
17:00
DOLU
STD1 – (DOLU)
15:00
17:00
16:00

CUMARTESİ

  • DOLU STD1 – (DOLU)
    15:0017:00

PAZAR

  • DOLU STD1 – (DOLU)
    15:0017:00
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
19:00
GROUP CYCLE
STD1 – GROUP CYCLE (HANDE)
19:00
19:45
GROUP CYCLE
STD1 – GROUP CYCLE (HANDE)
19:00
19:45
GROUP CYCLE
STD1 – GROUP CYCLE (BURÇİN)
19:00
19:45

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

CUMA

  • GROUP CYCLE STD1 – GROUP CYCLE (BURÇİN)
    19:0019:45
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
20:00
LATIN DANS
STD2 – LATIN DANS (İSMAİL)
20:00
21:00
LATIN DANS
STD2 – LATIN DANS (İSMAİL)
20:00
21:00

SALI

  • LATIN DANS STD2 – LATIN DANS (İSMAİL)
    20:0021:00

PERŞEMBE

  • LATIN DANS STD2 – LATIN DANS (İSMAİL)
    20:0021:00
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
10:00
NEFES TEKNİKLERİ
STD2 – NEFES TEKNİKLERİ (ECEHAN)
10:30
11:30
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
NEFES TEKNİKLERİ
STD2 NEFES TEKNİKLERİ (ECEHAN)
19:30
20:30
20:00

ÇARŞAMBA

CUMA

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
10:00
PİLATES
STD2 – PİLATES (ELİF)
10:30
11:15
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
PİLATES
STD2 – PİLATES (ELİF)
18:30
19:15
19:00
PİLATES
STD2 – PİLATES (ELİF)
19:30
20:15
20:00

PAZARTESİ

  • PİLATES STD2 – PİLATES (ELİF)
    19:3020:15

SALI

  • PİLATES STD2 – PİLATES (ELİF)
    10:3011:15

CUMA

  • PİLATES STD2 – PİLATES (ELİF)
    18:3019:15
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
10:00
STRONG NATION
STD2 – STRONG NATION (ELİF)
10:30
11:15
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
STRONG NATION
STD2 – STRONG NATION (ELİF)
19:00
19:45

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
10:00
YOGA
STD2 – YOGA (PELİN)
10:15
11:15
YOGA
STD2 – YOGA (PELİN)
10:00
10:45
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
YOGA
STD2 – YOGA (PELİN)
18:00
18:45

PAZARTESİ

  • YOGA STD2 – YOGA (PELİN)
    10:1511:15

PERŞEMBE

  • YOGA STD2 – YOGA (PELİN)
    18:0018:45

CUMARTESİ

  • YOGA STD2 – YOGA (PELİN)
    10:0010:45
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
10:00
ZUMBA
STD2 – ZUMBA (ELİF)
10:30
11:15
11:00
ZUMBA
STD2 – ZUMBA (ELİF)
11:00
11:45
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
ZUMBA
STD2 – ZUMBA (ELİF)
18:30
19:15
19:00
ZUMBA
STD2 – ZUMBA (ELİF)
19:00
19:45

PAZARTESİ

  • ZUMBA STD2 – ZUMBA (ELİF)
    18:3019:15

SALI

  • ZUMBA STD2 – ZUMBA (ELİF)
    19:0019:45

PERŞEMBE

  • ZUMBA STD2 – ZUMBA (ELİF)
    10:3011:15

CUMARTESİ

  • ZUMBA STD2 – ZUMBA (ELİF)
    11:0011:45
No events available!
gymster-abone ol-resim
En Son Güncellemeler için Kaydolun